11 відгуків
Buid Ceramics
+380 показати номер
+380 показати номер

Тротуарна плитка ТМ Золотий мандарин

Гуляючи по вулицях наших міст і сіл, ми всі хочемо отримати задоволення від зелених зон відпочинку, архітектурних споруд, зручностей інфраструктури. Але дуже часто ми чуємо нарікання на якість наших доріг і тротуарів. Кому не знайома картина зруйнованого асфальтового покриття? Хто не шкодив своє взуття через зруйновану тротуарну плитку? Деякі з вас скажуть: «Покриття потрібно вчасно ремонтувати і постійно підтримувати в нормальному експлуатаційному стані, тобто постійно вкладати кошти». Це частково вірно. Но мало кто задает себе вопрос: разрушения со временем - это нормальное явление, что является причиной некрасивой картины разрушенного тротуара? Большинство скажет: «Это же плитка тротуарная, по ней ходят, ездят, большие нагрузки ... Вот и результат - разрушение». Мы вам объясним, что разрушение - это действительно результат, но прежде всего не правильно сделанного выбора материала, не учтено такого важного показателя как качество.
Качественная тротуарная плитка не разрушается в течение срока эксплуатации (от двадцати лет), при условии правильного монтажа и использования.
Для більшості споживачів оцінка якості зводиться до візуального огляду виробу. Відсутні явні дефекти, подібна форма - і добре, вибір зроблений. Але цей підхід зовсім не працює, коли йдеться про вибір фігурних елементів мощення (ФЕМ), або ж більш зручного для усіх назви - тротуарна плитка. Тротуарна плитка при експлуатації підлягає досить великим випробуванням (погода, механічні пошкодження, навантаження, стирання) і тому купувати її «з закритими очима» не можна.